D
DlaczegoMy

MOVEMENT?

15 lat w branży
♦ produkcja prestiżowych eventów
elitarna zabudowa targowa, meble i scenografia
♦ realizacje multimedialne
♦ nieskrępowana kreatywność dzięki autorskim rozwiązaniom
własny sprzęt, pracownie projektowe i wykonawcze
♦ oddziały i magazyny w Suchym Lesie k. Poznania i Warszawie

Oferujemy stoiska, systemy i meble wystawiennicze / wystawowe

Bez znaczenia czy zajmujemy się organizacją targów (np. pracy, uczelnianych czy handlowych) lub potrzebujemy odpowiednie stoiska na przekazanie informacji odnośnie danego kongresu lub konferencji, przydatne okażą się stoiska i systemy wystawowe. Nasza firma oferuje swoim Klientom profesjonalne oraz wyjątkowe meble wystawiennicze, w tym stoiska wystawiennicze, które tworzone są z myślą o targach. Posiadamy wyspecjalizowany dział projektowy zajmujący się tworzeniem efektownych i niepowtarzalnych scenografii, ze specjalnym dopieszczeniem szczegółów. Movement oferuje także wypożyczanie mebli w każdym guście. Wierzymy bowiem, że meble wystawiennicze a dokładniej mówiąc, ich wygląd i design ma duzy wpływ na decyzje odwiedzających stanowiska.

Stoiska wystawowe powinny być ergonomiczne, a co za tym idzie powinny także zapewniać komfort pracy organizatorom oraz wygodę odwiedzającym. Bycie na bieżąco z formami i tendencjami panującymi na targach zapewnia dopasowanie i doprecyzowanie oferty, która będzie idealna dla klienta z zakresu jakimi to są systemy i stoiska wystawiennicze. Wieloletnie doświadczenie, pozwala na poznanie środowiska i zauważenie szczegółów, które decydują o sukcesie producenta oraz odbiorcy oferty. Budowa takich rozwiązań jak systemy i stoiska wystawowe od deski do deski, czyli zapewnienie projektu i wykonania przez jeden podmiot. To cechy, które decydują o popularności usług.

Wysoka jakość usług, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta potwierdzają liczne certyfikaty i referencje. 15-letnie doświadczenie ukierunkowało naszą kreatywność i dbałość o detale na tworzenie oryginalnych i nowoczesnych rozwiązań, które sprawdzają się na wielu prestiżowych eventach.