1. Wprowadzenie

Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych użytkowników (dalej: Użytkowników) korzystających ze strony internetowej movement.com.pl (dalej: Strona).

2. Administrator danych

Administratorem danych osobowych Użytkowników jest ADAM SIDORUK "MOVEMENT", z siedzibą w 62-002 Suchy Las /k. Poznania, ul. Ogrodnicza 43, zarejestrowany w Rejestrze CEIDG, NIP 9720897767, REGON 300980874 (dalej: Administrator).

3. Cel i zakres zbierania danych

Dane osobowe Użytkowników zbierane są w celu:

  • realizacji usług elektronicznych oferowanych na Stronie,
  • komunikacji z Użytkownikami w sprawach związanych z usługami Strony,
  • realizacji celów marketingowych i promocyjnych Administratora, o ile Użytkownik wyraził na to zgodę.

Zbierane dane mogą obejmować, ale nie ograniczają się do: imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, adresu IP, danych dotyczących korzystania ze Strony.

4. Prawa osób, których dane dotyczą

Każdemu Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

5. Bezpieczeństwo danych

Administrator deklaruje stosowanie odpowiednich środków technicznych i organizacyjnych, aby zapewnić ochronę przetwarzanych danych osobowych przed nieuprawnionym dostępem, utratą lub uszkodzeniem.

6. Udostępnianie danych

Dane osobowe Użytkowników mogą być udostępniane podmiotom trzecim tylko wtedy, gdy jest to konieczne do realizacji powyższych celów lub na podstawie przepisów prawa.

7. Kontakt

W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych można się kontaktować z Administratorem za pośrednictwem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pisemnie na adres siedziby Administratora.

8. Zmiany w polityce prywatności

Administrator zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w Polityce Prywatności.